Állásajánlat

A WhiteFish Logisztika Kft. teljeskörű webshoplogisztikai feladatok ellátására keresi új kollégáit raktáros pozícióba teljes munkaidőben, heti 4 napos munkarendben!

Érdekel a raktározás, de eleged van az elavult informatikai eszközökből, a hétvégi és éjszakai munkából, a lehangoló és sötét raktárakból és a fásult, kiégett kollégákból? Fejlődni szeretnél egy támogató és dinamikusan növekvő cégnél, de több szabadnapot és kiszámítható beosztást is szeretnél? Minket keresel!

Főbb feladatok:

  • raktárba érkező áru átvétele és bevételezése
  • termékek kezelése, szortírozása
  • termékekkel és partnerekkel kapcsolatos teljeskörű adminisztráció
  • rendelések összeállítása, csomagolása
  • leltározás
  • raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárásaink:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precizitás
  • problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem elvárás:

  • raktári környezetben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • munkába járás költségének térítése
  • heti 5 nap munkavégzés (5x8 óra) hétköznap
  • klimatizált raktár
  • folyamatos fejlődés, előrelépési lehetőség
  • összetartó csapat, folyamatos szakmai támogatás
  • csapatépítő napok

Jelentkezésed a sandor.szalai@whitefish.hu e-mail címre várjuk fényképes önéletrajzzal, telefonos elérhetőséggel.

Munkavégzés helye: Biatorbágy